Atasun Optik 30 TL İndirim

Atasun Optik web sitesine özel 30 TL yeni üye indirimi ve 2. Güneş gözlüğünde 40TL yedek güneş gözlüğü indirimimiz bulunuyor. Aynı zamanda websitesine özel peşin fiyatına 9 taksit indirim fırsatını kaçırma.


BABALAR GÜNÜNE ÖZEL FIRSAT!


11-20 Haziran tarihleri arasında güneş gözlüklerinde %50’ye varan indirime ek %10 indirim sizleri bekliyor. Öğrencilerin babalarına alabileceği güzel pek çok ürün mevcut.


Atasun Optik


Türkiye’de gözlük denilince akla gelen markalardan olan Atasun Optik olarak 2007 yılında Türkiye’de hizmet vermeye başlamıştır.


İyi görme ve iyi görünmeyi herkese ulaştırma misyonuyla hareket eden Atasun Optik 60 ilde yer alan 284 noktası, e-ticaret yapısı ve mobil uygulamasıyla müşterilerine çeşitli yerlerden alışveriş olanağı sağlamaktadır. 


Sektörde müşterileri için birçok ilke imza atan Atasun, Atasun Plus müşteri programı ile müşterilerinii daha yakından tanımakta ve ihtiyaçlarını belirleyerek kişiye özel birçok fırsat ve ayrıcalık sağlamaktadır. 


Öğrencilere yönelikte birbirinden şık ve marka gözlüklerin yer aldığı Atasun Optik’te yer alan şık gözlüklere mağazalardan veya internet üzerinden ulaşılabilmektedir.0.00 /5.00

0 Değerlendirme
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Değerlendirme yapmak için giriş yapmalısın.

Giriş yap
Burada hiç değerlendirme bulunmuyor, ilkini sen yazmak ister misin?
Başa dön