%10 İndirimli Çeviri Hizmeti%10 İndirimli Çeviri Hizmeti

%10 İndirimli Çeviri Hizmeti

Çevirimvar’dan %10 İndirim Fırsatı

Kampanya Koşulları

Çevirimvar.com’dan öğrencilere özel %10 indirim fırsatı. Özellikle yurt dışında üniversite başvurularında yeminli ve noter onaylı tercüme ihtiyacı öne çıkmakta. Çevirimvar Online Tercüme Bürosu öğrencilere özel sunduğu kampanya ile tercüme ihtiyaçlarınıza özel %10 indirim sunuyor.

  • Kampanya https://www.cevirimvar.com üzerinden vereceğiniz tercüme siparişlerinizde geçerlidir.
  • Yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme dahil, çeviri ihtiyaçlarınız için sitemiz üzerinden dosyalarınızı yükleyebilir anında fiyat ve teslimat bilgisi alabilirsiniz.
  • Herhangi bir dil sınırlaması olmaksızın, tüm dil çiftlerinde %10 indirim avantajından yararlanabilirsiniz.
  • Kampanyadan yararlanmak için dosyalarınızı yükledikten sonra “kupon kodu gir” butonuna tıklayarak kupon kodunuzu girmeniz yeterli.
  • Kampanya sadece yazılı tercümelerde geçerlidir.

 

İndirim Kodumu Nasıl Kullanabilirim

Çevirimvar.com üzerinden “çeviri yaptır” butonuna tıklayarak üç adımda belgenizi yükleyebilir, fiyat ve teslimat bilgisi alabilir ve ödemenizi gerçekleştirip siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Dosyanızı yüklediğiniz ilk adımdan sonra dilerseniz ihtiyacınıza göre “noter onaylı tercüme” veya “hızlı teslimat” seçeneğini işaretleyebilirsiniz. Bu adımda indirim kodunuzu da kullanabilirsiniz. Sonrasında ödemenizi tamamlayıp siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Yeminli Tercüme Nedir

Yeminli tercüme; vize başvurusu, üniversite başvurusu gibi yurtdışı işlemlerinizde kullanılmak üzere, belgelerinizin yeminli bir tercüman tarafından tercüme edilmesi işlemidir.

Noter Onaylı Tercüme Nedir

Yeminli bir tercüman tarafından yapılmış olan çevirinin noter tarafından onaylanmış haline noter onaylı tercüme denir. Noter onayının yapılması için öncelikle belgenin yeminli bir tercüman tarafından tercüme edilmesi gereklidir. Noter, tercümenin içeriğini değil tercümenin yeminli olduğunu onaylar.

Noter Ücreti Nasıl Belirlenir

Noter onaylı tercüme isteğiniz sonrası tüm işlemler Çevirimvar tarafından yürütülür. Bu süreçte noterin talep ettiği ayrıca bir noter ücreti bulunmaktadır. Noterlik; tercümesi yapılan metne göre bir ücret belirler. Noter onaylı çeviri ücreti hesaplanırken kaynak metin değil metnin tercümesi baz alınır. Tercümedeki metnin uzunluğu ücretin belirlenmesinde önemli bir faktördür.

Hangi Belgeler için Noter Onayı Gerekir

Noter onayı çevirinin güvenilirliğini onaylayan ve belgeye resmiyet kazandıran bir işlemdir. Bu işlem sonrası belgelerinizi alakalı kurumlara gönderebilirsiniz. Pek çok belge için noter onayı istenilse de genel olarak vize için gerekli belgelerin çevirisinde, pasaport çevirisi, diploma ve transkript çevirilerinde ve vekaletname çevirilerinde noter onayı istenmektedir.

13 Temmuz 2023 Süresiz