Coffee Beans %10 İndirim

Coffee Beans Nedir? 

Öğrenciler için özellikle sınav dönemi kahve oldukça önemlidir. Öğrencilerin ders çalışırken uykularını önlemekte kalmaz, keyifli bir tat verir. Coffee Beans yeşil çiğ kahve çekirdekleri, kavrulmuş kahve çekirdekleri, filtre kahve, espresso, premium kahve, kahve ekipmanları ve türk kahvesi ürün portföyü ile renkli ve çeşitli bir ürün yelpazesine sahiptir ve üst düzey kalitesine ek olarak ekonomik fiyatlarıyla öğrencilerle lezzetli kahve deneyimini buluşturmak için çalışmaktadır.

Dünyanın dört bir yanından kahvenin lezzet potansiyelini keşfetmek için tutkulu olmanın yanında en otantik kökenlerden en lezzetli ve iyi kahveleri seçmek, iyileştirmek, belirlemek ve öğrencilere sunabilmek için ürünlerini sunmaktadırlar.

Coffee Beans Öğrenci İndirimi

Coffee Beans  öğrencilerin bu lezzetli kahvelere daha kolay şekilde erişmesi için öğrenci indirimi imkanı sunmaktadır. Bu indirim Öğrenci Baksana platformu üyesi öğrencilere yöneliktir ve avantajlı paket ve kahve ekipmanları haricinde bütün kahve çekirdekleri ve ürünlerde %10 indirim sunmaktadır. 

Coffee Beans Öğrenci İndiriminden Nasıl Faydalanabilirim?

Öğrenci Baksana platformuna üye öğrenciler, kendi hesapları üzerinden tanımlı indirim kuponunu kullanabilirler.0.00 /5.00

0 Değerlendirme
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Değerlendirme yapmak için giriş yapmalısın.

Giriş yap
Burada hiç değerlendirme bulunmuyor, ilkini sen yazmak ister misin?
Başa dön