Filmekipmanları İndirimFilmekipmanları İndirim

Filmekipmanları İndirim

Film Ekipmanları Nedir?

FilmEkipmanlari.com Ocak 2011 tarihinde kurulmuş film ekipmanları kiralama konsepti yaratan ve güncel bir çeşitlilik sunan bir markadır. filmekipmanları.com, Türkiye’deki ilk butik film ve fotoğraf ekipmanları kiralama şirketi olarak film ve fotoğraf ekipmanı kiralama kavramına farklı bir bakış açısı getirmiştir.

Film ve fotoğraf ekipmanı kiralamasına getirdiği yeni anlayış ile öncelikli olarak bağımsız sinemacılara, öğrenci ve akademisyenlere, video içeriği üreten şirketlere ve kurumsal büyük şirketlere hizmet vermeye başlayan markanın hikayesinin ve yaklaşımının temelini şirket kurucularının ve çalışanlarının sinemacı olması ile daha sağlam bir şekilde oluşturulmuştur.

Markanın ürün portföyünde editoryal içeriğinin yanı sıra aralarında uluslararası görüntü, ses ve aydınlatma teknolojisine sektörüne öncülük eden lider markaların da bulunduğu 50’nin üzerinde markanın son model ekipmanları yer almaktadır.

Film Ekipmanları Öğrenci İndirimi

Film Ekipmanları, öğrencilerin ürünlerine daha kolay şekilde erişmesi için öğrenci indirimi imkanı sunmaktadır. Bu indirim Öğrenci Baksana platformu üyesi öğrencilere yöneliktir ve tutarı %25 indirimdir.

Markanın sitesinde bulunan Öğrenci İndirimi ikonu ile belirtilmiş; seçili ekipmanlarda belirtilen oranlarda geçerlidir. İndirim oranları ekipman sayfalarında ayrıca belirtilmiştir.

Ek olarak bu fırsattan Üniversitelerde lisans, yüksek lisans ve doktora öğrenimi gören öğrenciler, üniversitelerde görevli akademisyenler, meslek liselerinin iletişim bölümünde devam eden öğrenciler faydalanabilmektedir.

Kampanyaya katılacak olan öğrenci ve akademisyenlerin Sinema ve TV gibi ilgili bölümlerde olması gerekmemektedir.

Meslek liselerinde eğitim gören öğrencilerin 18 yaş altında olması durumunda velileri ile kiralama yapabilirler.

Film Ekipmanları Öğrenci İndiriminden Nasıl Faydalanabilirim?

Öğrenci Baksana platformuna üye öğrenciler, kendi hesapları üzerinden tanımlı indirim kuponunu kullanabilirler.

 

 

29 Nisan 2021 Süresiz