%20 Öğrenci İndirimi%20 Öğrenci İndirimi

%20 Öğrenci İndirimi

Furkan Havai Fişek


Furkan Havai Fişek, eğlence sektöründe kullanılan ürünlerin satışını gerçekleştiren bir firmadır. Furkan Havai Fişek, kullanıcılarına çok geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Müşterinin kullanımına uygun pek çok ürünü bünyesinde barındırmaktadır.


Hangi Ürünleri Bulabilirim?


Amatör kullanıcılar için de profesyonel kullanıcılar için de ürünler içeren internet sitesi üzerinden eğlence sektörü içerisinde üretilen tüm ürünlerin alımını sağlamak mümkündür.


Ürünlerin Garantisi, Güvenilirliği Hakkında


Eğlence alanındaki ürünleriyle mutluluğunuza ortak olmayı hedefleyen Furkan Havai Fişek, tüm ürünlerini garanti kapsamında satışa sunmaktadır. Ürün açıklamalarında kullanım detayları da sunan firmanın önceliği kullanıcı güvenliğini sağlamaktır. Gerekli kalite kontrolleri yapılmadan herhangi bir ürün satışa sunulmamaktadır. Ayrıca internet sitesi üzerinden sertifikasız herhangi bir ürünün satışı yapılmamaktadır. Oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunan firma, aynı zamanda tüm ürünlerin kullanım talimatlar, ürünlerin açıklamalarında bulunmaktadır.


Öğrenci Baksana’ya Özel İndirim Fırsatı


Furkan Havai Fişek, seçili ürünlerde, Öğrenci Baksana öğrencilerine özel; sepet tutarı 100 ₺ - 200 ₺ arası olan siparişlere %15 indirim, sepet tutarı 200₺ ve üzeri olan siparişlere %20 indirim fırsatı sunuyor. Öğrenci Baksana’ya üye olan öğrenciler, kendi hesapları üzerinden tanımlı indirim kuponunuza ulaşabilirler!

Kampanya Koşulları:

• 21-02-2022 / 31-03-2022 tarihleri arasında, sadece ÖĞRENCİBAKSANA üyelerine özel oluşturulmuş bir kampanyadır. 

www.furkanhavaifisek.com sitesi üzerinde yapılan alışverişlerinizde geçerli

Sepet tutarı 100 ₺ - 200 ₺ arası olan siparişleriniz için %15 indirim 

Sepet tutarı 200₺ üzeri siparişleriniz için %20 indirim  uygulanacaktır. 

• Bu kampanya seçili ürünlerde geçerlidir. Eğlence Paketleri, Mega Torpil, Renkli ve Işıklı Torpil ürünleri kampanyaya dahil değildir.

• Bu kampanyadan sadece her indirim kodunu bir sefer olarak faydalanabilmektesiniz.

• Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

• Furkan Havai Fişek kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi: 0850 308 3540

 

28 Şubat 2022 Süresiz