Fil - 26 Mart CumartesiFil - 26 Mart Cumartesi

Fil - 26 Mart Cumartesi

Tiyatro BeReZe'de Öğrenci Baksana'ya özel öğrenci biletleri 60 TL yerine 45 TL. İndirimli bilet için Instagram adresimizden bize mesaj atın.

Fil

Tiyatro BeReZe – Teatergruppen Batida

Yazan & Yöneten Søren Ovesen
Çeviren Erkan Uyanıksoy
Oynayanlar Elif Temuçin & Erkan Uyanıksoy
Sahne Tasarımı Søren Ovesen
Kostüm Karen Rasmussen
Dekor Mads Rasmussen 
Afiş İllüstrasyon İlker Çelen 
Afiş Tasarım Aslı Örge 
Süre 45 dk.
Prömiyer 15 Ekim 2013, Kopenhag 

Tiyatro BeReZe'nin Danimarkalı tiyatro ekibi Teatergruppen Batida ile birlikte gerçekleştirdiği "Fil" (The Elephant) biraz fazla büyük hayalleri olan bir sihirbazla, ona biraz fazla aşık olan yardımcısının hüzünlü öyküsüdür. Ha, koca bir filin de hikayemizde hatırı sayılır bir rolü var tabi.

Teatergruppen Batida; 1985'den bugüne Brezilya'dan Kamerun'a, Japonya'dan İspanya'ya, Küba'dan Kuzey Kore'ye kadar, yaklaşık 40 farklı ülkede oyunlarını sergileyen; Danimarka'da olduğu kadar dünyada da oldukça tanınan gezici bir tiyatro topluluğu. 2005 yılında Türkiye'de tanışıklığımızın başladığı bu ekiple, yollarımız Danimarka'da, bu kez bir ortak projeyle yeniden kesişti.

DALIA:
Bayanlar ve Baylar! Bu; kendisini ‘Dünyanın En Büyük Sihirbazı’ olarak adlandıran bir adamın çok, çok, çok, çok, ama çok acıklı hikayesidir. Kendisiyle ilgili çok, çok, ama çok büyük hayalleri olan bu adam, bir gün ‘büyüklük’ hakkında aslında hiçbir şey bilmediğini fark edecek...

26 Mart 2022 Süresiz