Öğrenci Baksana Nedir?

Öğrenci Baksana, birçok kategorideki markanın lise ve üniversite öğrencileri için yaptığı indirimleri gösteren, markaların öğrencilerle buluşmasını sağlayan, faydalı ve öğretici içerikler üreten bir sosyal platformdur.


Nasıl ve Neden?

Öğrenci Baksana birbirini çok uzun zamandır tanıyan ve çok seven bir grup arkadaş tarafından sevgiyle ve büyük umutlarla kuruldu. İçindeki öğrenci ruhunu asla kaybetmeyen Öğrenci Baksana ekibi olarak en büyük dileğimiz, tüm lise ve üniversite öğrencilerine onlara faydalı olabilecek, onları heyecanlandıracak her markayla bir araya getirip, onlara özel indirimler sunarak; sadece isteklerine ve hedeflerine ulaşmalarına değil tasarruf yapmalarına da katkı sağlayabilmek.
Ne diyelim, iyi ki bir aradayız!

Biz Kimiz?

Öğrencilik yıllarını dolu dolu yaşayan, mezun olup kurumsal hayata geçtiklerinde bile öğrencilerin hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen Bilkent mezunu Orkun ve İTÜ mezunu Ulaş ile başladı hikayemiz. Ekip aynı vizyon ve misyona sahip pazarlamadan sorumlu Koç mezunu Irmak, tasarımdan sorumlu İTÜ mezunu Ersel ve içerikten sorumlu takım arkadaşımız Sabancı mezunu İrem ile büyüdükten sonra sizlere yani değerli öğrencilerimize sunduğumuz hizmetleri ürün haline getiren yazılımdan sorumlu, İstanbul Üniversitesi mezunu Utku ve yakın zamanda çıkarmayı hedeflediğimiz uygulamamız üzerine çalışan uygulama geliştiricilerimiz Sakarya Üniversitesi mezunu Mert ile sizleri Öğrenci Baksana’da buluşturmayı hedefliyoruz.

Her Şeyin Merkezi Kampüs Liderleri!

Hedefimiz öğrenciler dedik. Sizlere sunduğumuz hizmetin merkezinde kampüs liderleri ekibimiz var. Onlardan aldığımız geri bildirimler, istek ve arzularla şekilleniyor her şey. ODTÜ’den İpek ve Semin, Sakarya Üniversitesi'nden Şahnur, Koç Üniversitesi'nden Selin, Sabancı Üniversitesi'nden Deniz ve Bilgi Üniversitesi'nden Sehle ile ekibi her geçen gün büyütüyoruz.

Başa dön