Yükleniyor
Hey Öğrenci Baksana'lı!Öğrenci Baksana BlogZ ile artık sen de içerik üretebilirsin!
Hadi Başlayalım

Öğrenci Baksana
nedir? 🤔

Öğrenci Baksana, birçok kategorideki markanın lise ve üniversite öğrencileri için yaptığı indirimleri gösteren, markaların öğrencilerle buluşmasını sağlayan, faydalı ve öğretici içerikler üreten bir sosyal platformdur.

Bizi Takip et
Tanıtım videomuz

Peki, tamam da...

Neden? 🙄

Öğrenci Baksana birbirini çok uzun zamandır tanıyan ve çok seven bir grup arkadaş tarafından sevgiyle ve büyük umutlarla kuruldu. İçindeki öğrenci ruhunu asla kaybetmeyen Öğrenci Baksana ekibi olarak en büyük dileğimiz, tüm lise ve üniversite öğrencilerini; onlara faydalı olabilecek, onları heyecanlandıracak her markayla bir araya getirip, onlara özel indirimler sunarak; sadece isteklerine ve hedeflerine ulaşmalarına değil tasarruf yapmalarına da katkı sağlayabilmek.
Ne diyelim, iyi ki bir aradayız!

Her Şeyin Merkezi, Kampüs Liderleri 🎓

Odağımız öğrenciler dedik. Sizlere sunduğumuz hizmetin merkezinde kampüs liderleri ekibimiz var. Yaptığımız her şey kampüs liderlerimizden aldığımız geri bildirimler, istek ve arzularla şekilleniyor.

Detaylı bilgi

Aramıza Katıl

Üniversite öğrencisiysen ve Öğrenci Baksana'yı okulunda temsil etmek istiyorsan formu doldur seninle iletişime geçelim 😉