Ableton’da %60 İndirimAbleton’da %60 İndirim

Ableton’da %60 İndirim

“Müzik yapmak” çok geniş bir ifade. İçinde beste yapmak, canlı performans, aranje veya kayıt almak gibi farklı terimleri barındırıyor.

Ableton, elektronik ortamda müzik yapmak isteyen bir bireyin herhangi bir ihtiyacını karşılamaya en müsait program. DJ’lik yapmak isteyen de film müziği yapmak isteyen de Ableton kullanarak amacına ulaşabilir. Ableton, ilk versiyonu 2001’de yayınlanan, C++ diliyle yazılmış bir müzik yapma uygulamasıdır. Sadece masaüstü bilgisayarlar için tasarlanmıştır ve Mac ve Windows işletim sistemleri için farklı sürümleri mevcuttur.

Diğer birçok yazılım sıralayıcısının aksine, Ableton Live canlı performanslar için bir araç ve beste, kayıt, düzenleme, karıştırma ve mastering için bir araç olarak tasarlanmıştır. Yeni sürümü Live 10’da, yeni özellikleri, sekiz ses kaydı ve çıkışı, Capture MIDI, çoklu MIDI klip düzenleme, gruplar içindeki gruplar ve çok daha fazlasını içerir.

Ableton Öğrenci İndirimi

Ableton, öğrencilere özel Live 10 Standard or Suite ürünlerinde %40 indirim sunmaktadır. Bu indirim Öğrenci Baksana platformu üyesi öğrencilere yöneliktir.

Ableton Öğrenci İndiriminden Nasıl Faydalanabilirim?

Öğrenci Baksana platformuna üye öğrenciler, kendi hesapları üzerinden tanımlı indirim kuponunu kullanabilirler.

 

 

29 Nisan 2021 Süresiz