A&C Kız Öğrenci Yurdu İndirimiA&C Kız Öğrenci Yurdu İndirimi

A&C Kız Öğrenci Yurdu İndirimi

İndirimden Nasıl Faydalanırım ? 

Kodu aldıktan sonra 0 533 252 52 90 numarasını arayıp Öğrenci Baksana üyesi olduğunu ve kodu söyleyip yurt indirimini kullanmak istediğini belirtebilirsin.

Yurt Hakkında

"A&C Hafriyat İnşaat Limited Şirketi" olarak kuruluş tarihimiz olan 2004 yılından bugüne dek sürekli yükselen bir başarı grafiği elde ettik. Sektörde edindiğimiz ticari deneyim ve başarılarımız ile kısa sürede Türkiye’nin önde gelen firmaları arasına girdik. İnşaat alanındaki başarılarımızı ve güvenilirliğimizi hizmet sektörüne aktarmaya hızla devam ediyoruz.

Kız öğrenci yurdu projesi; aile meclisimizce tasarlanan ve üzerinde çok çalıştığımız, gönül verdiğimiz bir projeydi. Bizim için bu kadar değerli olan bir işi hayata geçirmek kolay olmadı. Detaylı analizler ve alan araştırmaları ile projemizi sağlıklı bir temel üzerine oturttuk. Şimdi ise, bu kadar emek ve özveri isteyen bu projeyi hayata geçirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Çocuklarımızın, hayatında dönüm noktası olan bu özel yaşlarda en uygun ve sağlıklı konaklama ortamını sağlamayı kendimize amaç edindik. Bu amaç doğrultusunda, hiçbir masraftan kaçınmadan ve kalite prensibimizden ödün vermeden yurtlarımızı eksiksiz bir şekilde sıfırdan düzenledik. Gazi Üniversitesine yürüme mesafesinde yer alan 3 farklı noktada, aynı konfor ve güvenliği sağladığımız Kız Öğrenci Yurtları açtık.

Bizi rakiplerimizden ayıran en büyük faktör olan; yurdumuza gelen her öğrenciyi ilk önce evladımız olarak gören vizyon ve anlayışımızla hizmet kalitemizden ödün vermeden büyümeye devam ediyoruz.

Öğrenci Baksana sayesinde A&C Kız Öğrenci Yurdu’nda 1500 TL değerindeki indirim kuponunu kullanarak temiz, güvenli ve konforlu bir yurda sahip olabilirsin!

Kodu aldıktan sonra 0 533 252 52 90 numarasını arayıp Öğrenci Baksana üyesi olduğunu ve kodu söyleyip yurt indirimini kullanmak istediğini belirtmeyi unutma!

9 Ağustos 2023 9 Ağustos 2024