Öğrencilere %15 indirimÖğrencilere %15 indirim

Öğrencilere %15 indirim

Altınyıldız Classics gençlerin yanında olmak ve gençlerle sürdürülebilir bir ilişki kurmak için artık Öğrenci Baksana’da! Altınyıldız Classics isminde taşıdığı iki ana değerle tüketicisiyle buluşan lider erkek giyim markalarındandır. İlki, üst düzey kumaş kalitesi ve tasarımdaki üstünlüğüyle Altınyıldız markasının köklü geçmişi, ikincisi ise, bu geçmiş üzerine üst düzey işçilikle daima güncelliğini koruyarak inşa edilen klasik şıklığıdır. Altınyıldız Classics takım elbiseden, gömlek, tişört, aksesuarlara kadar ürettiği her ürün ile Türkiye’nin şıklığını, modernitesini ve değerini ifade eder.

 

Altınyıldız Classics; gençlerin duygularından, düşüncelerinden, bakış açılarından ilham alarak hazırlanan spor, casual ve klasik koleksiyon alternatifleriyle üniversite öğrencilerini mağazalarına davet ediyor!


Üniversite Öğrencilerine Özel %15 İndiriminden Yararlanmak İçin Hemen Kampanyaya Git Butonuna Tıklayın!


 

Kampanya Koşulları:

 

  • https://kampustedebasarili.brmagazacilik.com.tr:11979 linke tıkla edur.tr uzantılı mail adresinle sayfaya kaydol, e-mail adresine gelecek kodla %15 indirim kazan
  • Kampanyadan yararlanabilmek için alışveriş öncesinde STARS sadakat programı üyesi olunması gerekmektedir.
  • Kampanyadan ayda bir kez yararlanılabilir.
  • İndirim kodu, başka indirim kodları/çekleri ile birleştirilemez.
  • Bu kampanya, belli tutarda alışverişe toplam fatura tutarı üzerinden kasada ekstra anında indirim sağlayan kampanyalar ile birleştirilemez.
  • Kampanya, Altınyıldız Classics online mağazalarında geçerli değildir.
  • Altınyıldız Classics, kampanyayı dilediği zaman değiştirme veya sonlandırma hakkını saklı tutar.

 

4 Eylül 2023 Süresiz