Artucky’de %10 İndirimArtucky’de %10 İndirim

Artucky’de %10 İndirim

Artucky 

 

Artucky, sanatın daha ulaşılabilir olduğu bir dünya yaratmak ve tüm sanatseverleri aynı çatı altında toplayabilmek için yola çıkan, ilkleri gerçekleştirmiş ve gerçekleştirmeye de devam etmek için tüm kolları sıvamış bir markadır.

 

Dünyada ilk kez bir materyale baskı işlemi uygulayan Artucky, kendi bünyesinde yer alan ürün çeşitliliğini arttırmak için de çalışmalarına devam ediyor. 

 

Artucky,el işçiliğiyle ürünlere şekil vererek yeni tasarımlar oluşturmuş ayrıca birçok farklı işlem ve özel bir teknik olan DiamondCut Sistemini de uygulamıştır.

Duvar örtülerinden çeşitli dekorasyon ürünlerine birçok el yapımı ürün barındıran bir marka olan Artucky’nin el yapımı olan tüm ürünleri gümüş kaplamalıdır ve ayrı ayrı bakır yüzeyi elmas kesim ile şekillendirilmiştir. Her bir parça kararmayı önlemek için koruyucu vernik kaplamaya sahiptir, bu nedenle parlatma gerekmez. 

 

Artucky tasarımlarında yaban hayatı, doğa ve ünlü ressam tablolarının güzelliğinden esinlenmekte ve de bu doğrultuda her bir parça özenle tasarlanmakta ve üretilmektedir.

 

Artucky’le ilgili sıkça sorulan soruları ve cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

 

-Artucky Web sitesinden nasıl alışveriş yapabilirim?

 

Artucky ‘de yer alan ürünlerden sepete eklediğiniz taktirde online bir şekilde, tüm kredi ve banka kartlarınız ile 9 aya kadar taksit imkanıyla alışveriş yapmanız mümkündür. İyzico ödeme altyapısı ile alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

 

-Siparişimi hediye paketi yaptırabilir miyim? Hediye notu ekleyebilir miyim?

 

Siparişinizi tamamlarken not alanına hediye notunuzu yazdığınız takdirde özel tasarım kutumuzda, sanat eserlerinin polo kartları ve notunuz ürününüzle birlikte özenle hazırlanıp gönderilecektir.

 

-Satın aldığım bir ürünü nasıl değiştirebilir ya da iade edebilirim?

 

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde; iade ve değişim taleplerinizi info@artucky.com adresine mail olarak iletebilirsiniz.

 

-İndirim kuponumu sipariş vereceğim esnada nasıl kullanabilirim?

 

İndirim kuponlarınızı sepetim sekmesindeki kupon kısmına girebilirsiniz.


 

Artucky, öğrencilerin ürünlerine daha kolay şekilde erişmesi için öğrenci indirimi imkânı sunmaktadır. Bu indirim Öğrenci Baksana platformu üyesi öğrencilere yöneliktir ve tutarı %10 indirimdir. Öğrenci baksana platformuna üye öğrenciler, kendi hesapları üzerinden tanımlı indirim kuponunu kullanabilirler.


 

13 Mayıs 2022 Süresiz