%10 Öğrenci İndirimi%10 Öğrenci İndirimi

%10 Öğrenci İndirimi

Hafif, lezzetli, yer çekimine karşı koyan ve hatta tüketici isterse keyifle uzun uzun isterse de atıştırmalık, ara öğün niyetine hızlıca tüketebileceği ürünlerin bulunduğu Astronut’dan Öğrenci Baksana’lı öğrencilere çok güzel bir haber var!


Genellikle kuruyemiş ve kuru meyve pazarına sunduğu inovatif ürünleriyle bilinen Astronut, Türkiye’de paketli kuruyemişler içerisinde bulunmayan ürünleri ve tüketicinin kuruyemiş ve kuru meyve pazarında arayıp bulamadığı lezzetleri sunuyor.
 

Astronut, ilkleri Türkiye getiren bir kuruyemiş markası. Örneğin, zarında ve odun ateşinde kavrulmuş kajuyu ilk kez Türkiye ile Astronut tanıştırdı ve bu ürün glutensiz. Ayrıca yerel üretim, çekirdeksiz mürdüm eriği ve yine yerel üretim, kavrulmuş, kıtır ve iri Bertina Badem ile Astronut’ın yeni 3’lü serisinde yer alıyor.
 

Astronut ürünlerini hafif, lezzetli, temiz, iyi, inovatif ve rafine şekersiz gıda olarak tanımlıyor. Tanımlanan içerikler aynı zamanda Astronut’ı diğer markalardan ayıran özelliklerini de oluşturuyor. Bir de kuruyemiş unları ve kuruyemişin mutfakta da kullanılabileceği ürünleri ile diğer kuruyemiş markalarından ayrışıyor Astronut.

Hafif, lezzetli, yer çekimine karşı koyan ve hatta tüketici isterse keyifle uzun uzun isterse de atıştırmalık, ara öğün niyetine hızlıca tüketebileceği ürünlerin bulunduğu Astronut’dan Öğrenci Baksana’lı öğrencilere çok güzel bir haber var! Astronut’da Öğrenci Baksana’lı öğrencilere özel %10 indirim kampanyası başladı!

 

*İndirim kuponu indirimsiz tüm ürünlerde aktifleşecektir.

*İndirim kodu yalnızca sepetinizde bulunan indirimsiz olarak satılan ürünler için uygulanacaktır. Mevcut kampanyalı ürünlerde indirim sağlanmayacaktır.

*Bu kupon kodu başka kampanya ile birleştirilemez.

*Kullanıcı başına kupon kullanımı sınırsızdır.

*Mevcut kupon kodu 250₺ ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo sağlayacaktır. 250₺ ve altı siparişlerde kargo ücreti eklenecektir.

Fırsattan yararlanmak için alışverişinizden önce alışverişi gerçekleştireceğiniz Astronut web sitesine üye olmanız gerekmektedir.

20 Temmuz 2023 20 Temmuz 2024