Aydınlıkevler Kız Öğrenci Yurdu İndirimiAydınlıkevler Kız Öğrenci Yurdu İndirimi

Aydınlıkevler Kız Öğrenci Yurdu İndirimi

İndirimden Nasıl Faydalanırım ? 

Kodu aldıktan sonra 0545 212 1331 numarasını arayıp Öğrenci Baksana üyesi olduğunu ve kodu söyleyip yurt indirimini kullanmak istediğini belirtebilirsin.

 

Yurt Hakkında

"35 yıllık köklü Aile Şirketimizin, kalite ve güven odaklı bakış açısıyla 1997 yılında 100 yatak kapasiteli “Özel Aydınlıkevler Kız Öğrenci Yurdu Çember Sokak Şubesi” ile hizmet yolculuğuna başlamış bulunmaktayız. Verilen kaliteli yurt hizmetlerimize, öğrencilerimizin ve velilerimizin göstermiş olduğu yoğun talepleri karşılayabilmek adına Aydınlıkevler Kız Öğrenci Yurtları olarak;

 

- 1999 yılında 2. şubemiz olan “Özel Aydınlıkevler Kız Öğrenci Yurdu Arama Sokak Şubesi”,

- 2001 yılında 3. Şubemiz olan “Özel Aydınlıkevler Kız Öğrenci Yurdu Bahçeli-Emek Şubesi”,

- 2005 yılında 4. Şubemiz olan “Özel Aydınlıkevler Kız Öğrenci Yurdu Bahçeli-Emek Serpil Şubesi”,

- 2008 yılında 5. şubemiz olan “Özel Aydınlıkevler Kız Öğrenci Yurdu Bahçeli-Emek Leman Şubesi” ni siz değerli öğrencilerimizin hizmetine sunmuş bulunmaktayız.

 

Kurumumuz ismini Ankara’nın en eski ve nezih semtlerinden birisi olan Aydınlıkevler’den almıştır.

 

Yaklaşık 20 yıllık tecrübemiz doğrultusunda oluşturduğumuz profesyonel kadromuzla, siz değerli misafirlerimizi ev sıcaklığında ağırlamanın mutluluğunu yaşayan Aydınlıkevler Kız Öğrenci Yurtları, daima daha iyiye anlayışıyla hizmet vermektedir."

 

Vizyon:

"Benimsemiş olduğumuz kalite ve güven odaklı bakış açımızla uzun vadeli başarılar elde etmiş bir marka olmaktır."

 

Misyon:

"Edinmiş olduğumuz tecrübeler ve güler yüzlü ekibimiz ile sizlerin beklenti ve ihtiyaçlarını gözeterek kaliteli bir hizmet sunmaktır."

 

Değerlerimiz:

"Aile sıcaklığı,Takım çalışması,Güvenilirlik"

 

Aydınlıkevler Kız Öğrenci Yurdu’ndan Öğrenci Baksana’lı öğrencilere çok güzel bir haber var!
 

Öğrenci Baksana sayesinde Yurt Akademi Erkek Öğrenci Yurdu’nda 1000 TL değerindeki indirim kuponunu kullanarak temiz, güvenli ve konforlu bir yurda sahip olabilirsin!

Kodu aldıktan sonra 0545 212 1331 numarasını arayıp Öğrenci Baksana üyesi olduğunu ve kodu söyleyip yurt indirimini kullanmak istediğini belirtmeyi unutma!

10 Ağustos 2022 Süresiz