Başarı Yorum %10 İndirimBaşarı Yorum %10 İndirim

Başarı Yorum %10 İndirim

Başarı Yorum Nedir? 

Başarı Yorum yayınları öğretmen ve özellikle lise öğrencilerine yönelik bir eğitim platformu ve yayınevidir. Öğrencilere üniversiteye geçişte uygulanan merkezi sınavlara hazırlık döneminde destek olan Başarı Yorum Yayınları online eğitim döneminde de sunduğu dijital hizmetlerle öğrencilere destek olmaktadır. Bu hizmetler arasında dijital yayınlar soru bankası, online soru bankası çözümleri, online denemeler, mobil uygulama, QR kodlar üzerinden soru çözümleri gibi birçok farklı seçenek bulunmaktadır.

Özgün, çeşitli ve zengin içerikler üreterek yayıncılık hayatına devam eden Başarı Yorum, başarılı eğitmen kadrosuyla eğitim sisteminin değişiklik gösterebileceği ülkemizde öğrencilerin yaşadığı kaynak sıkıntısı ve endişesini gidermek hedefiyle güvenilir kitaplar sunarak çalışmalarına devam etmektedir.

Başarı Yorum Öğrenci İndirimi

Başarı Yorum, öğrencilerin kaynaklarına daha kolay şekilde erişmesi için öğrenci indirimi imkanı sunmaktadır. Bu indirim Öğrenci Baksana platformu üyesi öğrencilere yöneliktir ve tutarı %10 indirimdir.

Başarı Yorum Öğrenci İndiriminden Nasıl Faydalanabilirim?

Öğrenci Baksana platformuna üye öğrenciler, kendi hesapları üzerinden tanımlı indirim kuponunu kullanabilirler.1 Mayıs 2021 Süresiz