%15 Öğrenci İndirimi%15 Öğrenci İndirimi

%15 Öğrenci İndirimi

Berlitz Hakkında

Berlitz, 140 yılı aşkın süredir insanlar arasındaki iletişimi güçlendirmektedir. 70’i aşkın ülkede 550 Dil Merkezi ile Berlitz, dil eğitimi alanında günümüzün öncü küresel aktörlerinden birisidir.

Bizi lider yapan ise Berlitz Metodu'dur. Başarısı kanıtlanmış üstün metodumuz hedef dil odaklı bir eğitim tekniğidir ve tüm programlarımızın temelini oluşturmaktadır.

Dil okulumuzda, online eğitimlerimizle ya da yurt dışı eğitim seçeneklerimizle yeni bir dil öğrenin veya mevcut yeteneklerinizi geliştirerek yeni dünyaların kapsını açın.

İlerleme, anlamakla başlar.

Berlitz’i incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

CyberTeachers

Berlitz CyberTeachers çevrimiçi bağımsız öğrenme platformumuzdur. İlgi alanlarınızı seçerek online öğrenme modüllerinize günün her saati erişebilirsiniz. CyberTeachers ile kendi hızınızda ve istediğiniz yerden, istediğiniz zaman Almanca, İngilizce, İspanyolca veya Fransızca öğrenebilirsiniz.

Kendi kendine çalışma, etkileşim olmadığı anlamına gelmez. Kendi başınıza öğrenebilir ve uluslararası bir konuşma kulübünde pratik yapabilirsiniz. Ana dilini konuşan uzman Berlitz eğitmenleri konuşma kulüplerini yönetir ve yeni öğrendiğiniz dil becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olurlar.

Son derece makul fiyatlı bu eğitim programına indirimli kayıt olmak için ilgili linke tıklayın.

Berlitz Flex

Ses tanıma, etkileşimli çevrimiçi alıştırmalar ve Berlitz eğitmenlerinden birebir alınan dersler ile akıcı bir şekilde yeni bir dil öğrenin. Berlitz Flex size dilediğiniz zamanda ve dilediğiniz yerde, kendi ihtiyaçlarınız ve amaçlarınız doğrultusunda çalışma imkanı sunar. Flex, İngilizce, Almanca ve İspanyolca öğrenmek için en esnek çevrimiçi çalışma programını sağlar.

Geleneksel Dil Eğitimleri

Başta İngilizce ve Almanca olmak üzere tüm dillerde eğitim sunuyoruz. Eğitimlerimiz giriş seviyesinden gelişmiş seviyeye ve sınavlara hazırlık kurslarına kadar geniş bir yelpazeye yayılmaktadır. Dil okulumuzda verilen eğitimlerde indirimli kayıt olmak için bize ulaşarak Öğrenci Baksana'dan geldiğinizi iletmeniz yeterli.

İndirim

Berlitz Ankara Dil Okulu olarak tüm eğitimlerimiz için Öğrenci Baksana üyelerine %15 indirim sunuyoruz. İndirim kodunu kullanarak dijital ürünlerimize hemen kayıt olabilirsiniz. 

 

31 Temmuz 2023 30 Haziran 2024