Öğrenci Baksana'dan Beşevler Erkek Öğrenci Yurdu İndirimiÖğrenci Baksana'dan Beşevler Erkek Öğrenci Yurdu İndirimi

Öğrenci Baksana'dan Beşevler Erkek Öğrenci Yurdu İndirimi

İndirimden Nasıl Faydalanırım ? 

Kodu aldıktan sonra‎ 0507 232 71 10 numarasını arayıp Öğrenci Baksana üyesi olduğunu ve kodu söyleyip yurt indirimini kullanmak istediğini belirtebilirsin.

 

Yurt Hakkında

"Kaliteli, güvenilir hizmet hedefi ve felsefesiyle yola çıkan Beşevler Erkek Yurdu öğrencilere konforlu bir hizmeti sunmanın yanı sıra, aile ortamı sıcaklığını misafirlerimize hissettirmeyi kendine en büyük hedef olarak belirlemiştir.

 

Öğrencilerimize bir çok hizmetin dışında aile sıcaklığında ve güvenliği üst düzeyde bir yaşam alanı yanı sıra, öğrencilerimizin arzu ettiklerinde spor yapabilecekleri, ortak alanlarda arkadaşlarıyla sosyalleşebilecekleri, odalarda bulunan kendilerine ait çalışma masalarının yanı sıra, bireysel veya toplu çalışmaya müsait, bilgisayarlı, ses izolasyonlu alanımızda vakitlerini değerlendirebilecekleri, istediğinde kişisel eşyalarını yıkayıp ütüleyebilecekleri ortam sunmaktayız.

 

Öğrencilerimizin rahatlığı ve memnuniyeti için yapılmış olan binamız ve çalışma kadrosu ile gerek yemek, gerek temizlik ve rahat yaşam koşulları açısından değerli öğrencilerimize daha kaliteli hizmet sunulması amaçlanmaktadır. Sessiz ve sakin kullanım alanlarıyla bireysel çalışmaya olanak tanıyan yurdumuzda ev ortamının sıcaklığını sağlamak Beşevler Erkek Yurdunun öncelikli hedefidir.

 

Çünkü her şeyden önce öğrencilerimizle biz bir aileyiz."
 

Beşevler Erkek Öğrenci Yurdu’ndan Öğrenci Baksana’lı öğrencilere çok güzel bir haber var!

Öğrenci Baksana sayesinde Beşevler Erkek Öğrenci Yurdu’nda 1500 TL değerindeki indirim kuponunu kullanarak temiz, güvenli ve konforlu bir yurda sahip olabilirsin!

Kodu aldıktan sonra ‎0507 232 71 10 numarasını arayıp Öğrenci Baksana üyesi olduğunu ve kodu söyleyip yurt indirimini kullanmak istediğini belirtmeyi unutma!

8 Ağustos 2023 8 Ağustos 2024