Bsl'de %20 Öğrenci İndirimiBsl'de %20 Öğrenci İndirimi

Bsl'de %20 Öğrenci İndirimi

BSL’den Öğrenci Baksana üyelerine sürpriz bir haber var! Öğrenci Baksana'ya özel 250 TL ve üzeri tüm alışverişlerde geçerli sepette net %20 indirimin keyfini çıkarabilirsin.

 

Sen stilini en güzel şekilde yansıt diye indirimin en şık halini sana sunduk. BSL olarak her yaşta giyinmenin ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz için öğrenci arkadaşlarımızın yanındayız.

 

BSL olarak, Sokak stili ve kadın giyim modasında öncü markalar arasına yerleşerek Türkiye ve Avrupa’nın farklı bölgelerinde online ve perakende mağazalarıyla tarzına önem veren tüm kadınlara hizmet vermeye devam ediyoruz.

 

İstediği şeyin ne olduğunu bilen ve ona sahip olmak isteyen güçlü kadınların stillerinden ilham alarak Gece, iş ve günlük hayatı bir araya getiriyoruz. Çizgilerin dışına çıkmak ve kendi güçlü dünyasına seyahat etmek isteyen tüm kadınları ürünlerimizle buluşturmayı hedefliyoruz.

 

Profesyonellerden oluşan ekibimiz ile size daha iyi bir hizmet vermek için her gün çalışıyoruz. BSL olarak kendimize özgün stil ve tasarımlar ile sizi karşılarken modellerimizin üretim kalitesi, geniş renk skalası ve incelikle seçilen kumaşlarıyla büyülü bir dünyaya kapı oluyoruz.

 

Kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti için bilgi, beceri ve tecrübelerimizi her zaman işimize yansıtarak her alışverişinizde size keyif dolu ve benzersiz deneyimler sunmaktan mutluluk duyuyoruz. BSL olarak dolabında alışılmadık parçalara yer açmak ve ayrıcalığın ritmini kombinlerinde hissetmek isteyen her kadın için eşsiz bir alternatif yaratarak zahmetsiz şıklığın sırrını fısıldıyoruz. Modayı bsl.com.tr’den takip edin, unutmayın, size en çok BSL yakışır!

 

8 Nisan 2022 Süresiz