Deer Case’de %15 Öğrenci İndirimiDeer Case’de %15 Öğrenci İndirimi

Deer Case’de %15 Öğrenci İndirimi

Deer case, kalitenin ve güvenin değişilmez bir değer olduğunu benimseyen, uzman ve kreatif ekibi, yenilikçi ve profesyonel hizmet anlayışı ile Türkiye’deki öncü telefon kılıfı markasıdır. Müşterilerine sunduğu çeşitli tasarım koleksiyonları ile her hedef kitlenin beğenisine ve zevklerine hitap edebilmeyi amaçlıyor.

Apple, Samsung, Sony, Huawei, Xiaomi gibi telefon markalarının birçok modeline uygun tasarım ve üretim yapan Deercase, bu tasarımları neon, silikon, şeffaf ve simli sulu telefon kılıflarıyla müşterilerin beğenisine sunuyor. Ayrıca son zamanların en trend renkleri olan mor, yeşil, turuncu neon kılıflarda; siyah, kırmızı, pembe, sarı silikon kılıflarda; pembe, siyah, gri, mavi simli sulu kılıflarda boy gösteriyor.

Deer Case, öğrenciler için de Öğrenci Baksana’ya özel %15 indirim fırsatı sunuyor!
 

Deer Case Nedir? 

Telefonlar günlük hayatta herkesin yanından ayıramadığı çağımızın en önemli cihazlardır. Günümüzde aynı zamanda birçok farklı telefon markası ve de telefon modeli bulunmaktadır. Telefon modellerinin artmasıyla birlikte insanlar telefonlarını daha güvenli kılıflarla da korumaya başlamışlardır. Bu kapsamda telefon aksesuarları sektörü de hızlı bir büyüme göstermiştir.

Bir cep telefonuna takmak, desteklemek veya başka bir şekilde tutmak için tasarlanmış kılıflar, birçok telefon için, özellikle ana akım akıllı telefonlar için popüler aksesuarlardır. Bu aksesuarlar kullanıcıların telefonunu düşmeden ve ayrıca ekran kırılmasından en üst düzeyde koruma sağlamaktadır. 

Artık günümüzde korumanın yanında kapların fiziksel görüntüsü de özellikle genç nesil tarafından önemli bir kriterdir. Gençler ve de öğrenciler telefonlarına rengarenk kılıflar alıp, mobil cihazlarını kişiselleştirmektedir. Bu kapsamda Türkiye pazarında popüler ve sıkı takip edilen markalardan biri Deer Case markasıdır. Deer Case’in satışa sunduğu telefon aksesuarları ve kılıfları yalnızca koruma sağlamakla kalmayıp aynı zamanda birçok farklı telefon modeline benzersiz ve şık bir görünüm katmaktadır.

2016 yılında kurulan Deer Case telefon aksesuar modasına öncülük eden bir marka haline dönüşmüştür. Farklı telefon aksesuarı koleksiyonlarını web sitesi üzerinden satışa sunan Deer Case sunduğu koleksiyonları güncel tutmaktadır. Aynı zamanda bu koleksiyonlarda Şeyma Subaşı gibi ünlü isimlerle de işbirliği yapmaktadır. Apple, Samsung, Sony, Huawei, Xiaomi gibi farklı telefon markalarının birçok modeline uygun tasarım ve üretim yapan Deer Case, aynı zamanda airpod kılıfı, ekran koruyucu, kablo koruyucu gibi birçok farklı ürünü de satışa sunmaktadır. 

Marka müşterilerine hem birçok farklı tasarım seçeneği sunmakta hem de müşterilerine satın alacakları ürünleri kişiselleştirme fırsatı tanımaktadır. Sunduğu kişiselleştirme imkanları arasında isme özel kılıf, farklı renk seçenekleri ve farklı materyal seçme imkanları yer almaktadır. Bu tercihleri de müşterilerine web siteleri üzerindeki satın alma yolculukları esnasında yapmaktadır. Müşterilerin gerçekleştireceği alışverişler banka veya kredi kartı üzerinden mümkün olmaktadır.
 

Deer Case Öğrenci İndirimi


Deer Case öğrenciler tarafından da yakından takip edilen bir markadır ve de öğrencilerin ürünlerine daha kolay şekilde erişmesi için öğrenci indirimi imkanı sunmaktadır. Bu indirimi öğrenciler Öğrenci Baksana üzerinden temin edecekleri kuponla kullanabilmektedir. Bu indirim kuponu Öğrenci Baksana platformu üyesi öğrencilere yöneliktir ve tutarı %15 indirimdir.
 

Deer Case Öğrenci İndiriminden Nasıl Faydalanabilirim?

 

Öğrenci Baksana platformuna üye öğrenciler, kendi hesapları üzerinden tanımlı indirim kuponunu kullanabilirler. Kuponu alan öğrenciler ödeme sayfasında ‘Kupon Kullan’ alanına kupon kodunu girip, indirimden yararlanabilmektedir.

 

 

 

29 Nisan 2021 30 Aralık 2023