Eggradients İndirimEggradients İndirim

Eggradients İndirim

Eggradients Nedir? 

 

Özellikle öğrenciyken kendi projesini hayata geçirmeye çalışanların en büyük problemlerinden biri tabii ki para. Öğrenciliği sürdürürken bir şeyler yapmak istersen birçok şeye ihtiyaç duyulmaktadır. 

 

Buradan yola çıkan Serhad İletir, teknoloji dünyasındaki bir öğrencinin ihtiyacı olabilecek tüm indirimli araçları bir arada toplayarak herkesin kullanımına sunmuştur. İlk olarak Google aramalarıyla topladığı listenin çok yeterli olmadığını görünce büyük şirketlerle iletişime geçmiş ve Zeplin, Ludus, Infogram gibi bazı şirketler öğrencilere özel indirimler tanımlayabileceklerini belirterek dönüş yapmışlardır. Böylece liste genişlemeye başlamış ve şu anda 45 farklı teknoloji şirketinin indirimi listelemektedir.

 

Kendisi de genç bir girişimci olan Serhad İletir, kendini geliştirirken ve girişimlerinde kullanırken hiç bir araç için liste fiyatını ödemeyince böyle bir listenin herkese faydalı olabileceğini düşünerek yola çıkmış ve öğrenciler için oldukça faydalı bir liste oluşturmuştur.

 

Haftalık olarak güncellenen listeye bildiğiniz indirimleri veya kendi şirketinizin öğrencilere sunduğu indirimleri de göndererek listenin gelişmesine katkıda bulunabilmektedir. 

 

29 Nisan 2021 Süresiz