Flavus.com 30 TL Öğrenci İndirimiFlavus.com 30 TL Öğrenci İndirimi

Flavus.com 30 TL Öğrenci İndirimi

Sadece güzelliğe adanmış yepyeni online bir platform olan Flavuscom, sadece güzellikte uzmanlaşmış, en iyi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerini satan bir platformdur.

 

Türkiye'de ilk defa Kore-kozmetik ve Dermo-kozmetiği tüm diğer kozmetik ve kişisel bakım kategorileri birleştirerek aynı platformda toplayan özgün bir güzellik sitesidir.

 

Türkiye'nin en geniş Kore kozmetik marka ve ürün seçeneğini sunar.
Aynı Gün Teslimat yapan ilk ve tek güzellik sitesidir.

 

Flavus; The Purest Solutions, Kerastase, Bioderma, La Roche Posay, Züber, CosRX, Heimish, Isntree, Skinceuticals, Isana, Iunik gibi günlük hayatımızda da kullandığımız birçok popüler markaya ev sahipliği yapıyor.


Daha ayrıntılı bilgiler için markanın sitesinde yayınladığı sıkça sorulan soruları aşağıda bulabilirsiniz.  

 

Ürünler Orijinal Mi?

 

Flavus.com’da yer alan 6500’e yakın ürün ve 200’e yakın markanın tamamı %100 orijinaldir. Ürünlerin tamamını resmi ve faturalı olarak doğrudan markaların kendisinden veya onların Türkiye içinde yetkilendirdiği bayiler, distribütörler ve ithalatçı firmalardan tedarik edilmekte.

 

Ürünlerin Orijinalliğini Nasıl Kontrol Edebilirim?

 

Flavus.com’da yer alan tüm ürünlerin orijinalliğini Sağlık Bakanlığına bağlı UTS sisteminden veya TOBB’a bağlı Gepir sisteminden barkod kontrolü ile kontrol edebilirsiniz.
 

Ürünlerde Koruma Bandı Var Mı?

 

Flavus.com, ürünleri hiçbir elleçleme yapmadan ve kesinlikle orijinal paketleri açılmadan, tedarikçilerden aldığı şekliyle, sevkiyat öncesi koruma amaçlı patpatlı ambalajlara sararak göndermektedir. Koruma bandı her üründe yer almamaktadır. Bazı durumlarda sevkiyat esnasında koruma bandı hasar görmüş olabilir fakat ürünlerin açılmış olması asla mümkün değildir. Elinize ulaşan ürünlerin açılmış olabileceğini düşünüyorsanız gerekli iade işlemlerini başlatabilmek ve durumdan Flavus’u haberdar edebilmek için müşteri hizmetleriyle rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.

 

Promosyon Kodumu Nasıl Kullanabilirim?

 

Sepeti Onayla butonuna bastıktan sonra açılacak olan sayfanın sağında ‘’Hediye Kartı veya İndirim Kodu’’ yazabileceğiniz bir alan bulunmaktadır. Kodu yazdıktan sonra ‘’Uygula’’ tuşuna basarak sepetin kod sonrası güncellenen fiyatını da görebilirsiniz.

 

Sadece güzellikte uzmanlaşmış, en iyi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerini satan Flavus.com'da 150 TL ve üzeri alışverişlerinde 30 TL öğrenci indirimin var!

23 Haziran 2022 Süresiz