Funsylab %20 İndirimFunsylab %20 İndirim

Funsylab %20 İndirim

Funsy Lab Nedir? 

Pandemi döneminde bilgisayar kullanımı da günden güne artmıştır. Uzaktan eğitim ve uzaktan çalışmayla birlikte bilgisayar kamerası kullanımı da çoğalmıştır. Bu nedenle bilgisayarlarla beraber bilgisayar kamerası koruması da hassas bir konu haline gelmiştir.

Webcam veya Türkçesi ile web veya bilgisayar kamerası masaüstü veya dizüstü bilgisayarlarda yer alan kameralardır. Bu kameralar fotoğraf çekmede veya çevrimiçi video konferanslar, görüntülü görüşmeler esnasında kullanılmaktadır. Herhangi bir görüntülü görüşme öncesinde ise kameranın düzgün çalışması önemli bir noktadır.

Funsy Lab bilgisayarların kameralarını eğlenceli ve rengarenk dünyasıyla korumak amacıyla kurulan bir webcam koruyucusu üreten bir markadır. Koruma sağlarken kişilerin eğlenmesini hedefleyen Funsy Lab aynı zamanda tablet ve telefonlara yönelik de kamera koruyucular üretmektedir.

Birbirinden renkli, yazılı, farklı şekillerde kılıflar öğrenci bilgisayarları için de şık birer alternatif olarak tercih edilebilmektedir. Günlük hayatta yüz gülümsetici, eğlenceli ve özgün mesajlar içeren, her an yanımızda olan bilgisayarlarımıza renk katıcı bu kamera koruyuculara Funsy Lab web sitesi veya belirli satış noktalarından ulaşılabilmektedir.

Funsy Lab Öğrenci İndirimi

Funsy Lab, öğrencilerin rengarenk kamera koruyuculardan oluşan ürünlerine daha kolay şekilde erişmesi için öğrenci indirimi imkanı sunmaktadır. Bu indirim Öğrenci Baksana platformu üyesi öğrencilere yöneliktir ve tutarı %20indirimdir.

 

 

 

29 Nisan 2021 Süresiz