GET Estilo’dan %25 Öğrenci İndirimiGET Estilo’dan %25 Öğrenci İndirimi

GET Estilo’dan %25 Öğrenci İndirimi

GET Estilo Çok Çeşitli Ajandalarda Öğrencilere Özel İndirim

Öğrencilerin günlük hayatında verimliliğini arttırmak için kullanabilecekleri inanılmaz ajandaları bulabileceği GET Estilo markasıyla tanış. Öğrenci Baksana’ya özel %25 indirimi kullanmak için, GET Estilo’ya üye ol ve bu fırsattaki kodu kullan.

GET Estilo Nedir? 

Get Estilo gündelik hayatta ihtiyaç duyulan ajanda, defter, planlayıcı ve daha bir çok alternatif gündelik yaşamda rahatlıkla kullanılabilecek ürün sağlamaktadır. Gamze Alptekin tarafından kurulan marka hem Türkiye hem de yurt dışına hizmet vermektedir.

Özellikle öğrencilerin de okul yaşantılarında sıkça ihtiyaç duyduğu ajandalar ve defterler özel tasarım olmalarıyla öğrenciler tarafından şık birer alternatif olarak görülmektedir. Markanın ürettiği ajandaların boyutları ise 3 farklı formdadır. Bu boyutlar, A5 boy 18 x 23 cm, A6 boy 14 x 20 cm ve A7 Cüzdan boy ise 11x 14,5 cm ölçülerindedir. Bu yönüyle de öğrencilere okul yaşantılarında kullanmaları için hem tasarım anlamında hem de boyut anlamında farklı alternatifler sunulmaktadır.

Aynı zamanda ürünler kişiselleştirilmiş formatta da hazırlanmaktadır. Alacağınız ürüne isim veya baş harf konumlandırma seçeneğine ek olarak renk seçimi de belirli ürünlerde yapılabilmektedir.

GET Estilo Öğrenci İndirimi

Get Estilo, öğrenci indiriminden üniversite öğrencileri de dahil olmak üzere tüm öğrenciler yararlanabilmektedir. Bu indirim %15 tutarındadır.

GET Estilo Öğrenci İndiriminden Nasıl Faydalanabilirim?

Get Estilo öğrenci indiriminden faydalanmak isteyen öğrencilerin öğrenci olduklarını gösteren bir belgeyi (örneğin öğrenci kartı, öğrenci belgesi vb.) , info@getestilo.com.tr adresine göndermesi gerekmektedir. Gerekli belgeyi markaya beyan eden öğrenciler %15 oranındaki indirim kuponunu elde ederek alışverişlerini tamamlayabilirler. Talep edilen indirim kuponu öğrencilere en geç 5 iş günü içerisinde ulaştırılmaktadır. 

Öğrenci indirimi Hayat Planlayıcı Ajandalarda geçerlidir. Bu ürün zaman zaman hali hazırda indirimde bulunan bir ürün de olabilir. Bu durumda öğrenci indirimi, indirimli fiyat üzerinden uygulanır.

Marka tarafından iletilen kuponlar ise tek kullanımlıktır. Bu indirim kuponları her öğrenciye yalnızca bir kez iletilir.

 

30 Nisan 2021 9 Mart 2022