24.Şube İdeal Kız Öğrenci Yurdu İndirimi24.Şube İdeal Kız Öğrenci Yurdu İndirimi

24.Şube İdeal Kız Öğrenci Yurdu İndirimi

İndirimden Nasıl Faydalanırım ? 
 

0545 212 1331 numarasını arayıp Öğrenci Baksana üyesi olduğunu ve yurt indirimini kullanmak istediğini belirtebilirsin.

 

Yurt Hakkında

 

ABK Şirketler kuruluşu olan; Özel İdeal Öğrenci Yurtları, başarılarla dolu 28. hizmet yılını geride bırakıp, bugün 12 kız, 9 erkek Yükseköğrenim Öğrenci Yurdu olmak üzere toplam; 3 ayrı şehirde 21 şubesiyle hizmet vermektedir. Hizmet yolculuğuna 1994 yılında Konya’da 120 yatak kapasitesiyle başlayan İdeal Öğrenci Yurtları şimdi; Ankara’da ulaşımı kolay, merkezi konumda faaliyetlerine devam etmektedir. Verdiği yurt hizmetleriyle öğrenci ve velilerimizin gösterdiği yoğun talep ve isteği karşılayabilmek ve öğrenci yurdu işletmeciliğinde edindiği deneyimleri Türkiye geneline yaygınlaştırabilmek amacıyla Konya başta olmak üzere Ankara ve İstanbul’da da hizmete sunmaya başlamıştır. Konya’da 16, Ankara’da 4, İstanbul’da 1 şubesi ile sunduğu kaliteyi Türkiye geneline yaygınlaştırma yönünde kararlılığını, açtığı şubeler ve bu şubelerde verilen hizmetlerle göstermektedir. Bu başarı hikâyesinin adı “İdeal hizmet kalitesidir” İdeal hizmet anlayışının sürekliliği de “İdeal Markasını' oluşturmuştur. Hep iyiye, güzele ve doğruya olan yürüyüşümüzü birlikte sürdürmeye devam edeceğiz…

 

24.Şube İdeal Kız Öğrenci Yurdu’ndan Öğrenci Baksana’lı öğrencilere çok güzel bir haber var!

Öğrenci Baksana sayesinde 24.Şube İdeal Kız Öğrenci Yurdu’nda 1000 TL değerindeki indirim kuponunu kullanarak temiz, güvenli ve konforlu bir yurda sahip olabilirsin!

0545 212 1331 numarasını arayıp Öğrenci Baksana üyesi olduğunu ve yurt indirimini kullanmak istediğini belirtmeyi unutma!

7 Eylül 2022 Süresiz