Microsoft Öğrenci İndirimiMicrosoft Öğrenci İndirimi

Microsoft Öğrenci İndirimi

Microsoft Nedir? 

 

Microsoft Bill Gates tarafından kurulmuş Amerikan teknoloji firmasıdır. Şirket, çeşitli yazılım ürünleri, hizmetleri ve cihazları geliştirmekte ve lisanslar ile ürünlerini desteklemektedir. 

 

Microsoft’un hizmet verdiği kategoriler arasında Verimlilik ve İş Süreçleri, Akıllı Bulut ve daha fazla kişisel bilgi işlemleri yer almaktadır. Şirketin ürünleri arasında ise işletim sistemleri; cihazlar arası üretkenlik uygulamaları; sunucu uygulamaları; iş çözümü uygulamaları; masaüstü ve sunucu yönetim araçları; yazılım geliştirme araçları; video oyunları ve bilgisayar sistemi entegratörlerinin ve geliştiricilerinin eğitimi ve sertifikasyonu yer almaktadır. 

 

Ayrıca firma kişisel bilgisayarlar (PC'ler), tabletler, oyun ve eğlence konsolları, telefonlar, diğer akıllı cihazlar ve ilgili aksesuarlar dahil olmak üzere bulut tabanlı teklifleriyle bütünleşen cihazları tasarlamakta, üretmekte ve satmaktadır. Ek olarak kurumsal müşterilere de özel yazılım hizmetleri, platform geliştirme imkanları ve de içerikler sağlayan bulut tabanlı çözümler de dahil olmak üzere farklı hizmetler sunmaktadır. 

 

Günlük hayatta yaygın kullanılan ürünler ise Microsoft Office ürünleridir. Microsoft Office, en iyi fikirlerinizi ortaya çıkarmanıza, işlerinizi halletmenize ve hareket halindeyken bağlantıda kalmanıza yardımcı olan güçlü bir hizmettir. Kişiselleştirilmiş bir deneyim ve sürekli eklenen yeni ve geliştirilmiş özelliklerle en güncel Office uygulamalarının tümü için oturum açmanız yeterlidir. Oturum açarken kullanıcılardan lisans bilgisi isteyen Microsoft öğrencilerin de çoğunlukta kullandığı Office ürünlerine özel indirim imkanı sunmaktadır.

 

Microsoft Öğrenci İndirimi

 

Microsoft öğrencilerin özellikle okul yaşantıları boyunca kullandıkları kaynaklarına daha kolay şekilde erişmesi için öğrenci indirimi imkanı sunmaktadır. Bu indirim öğrencilere yöneliktir ve tutarı %10 indirimdir.

 

Ek olarak Öğrenciler ve eğitimciler Microsoft ürünlerinden Word, Excel, PowerPoint, OneNote ve şimdi Microsoft Teams’in yanı sıra diğer araçları içeren Microsoft Office 365 Eğitim’i ücretsiz olarak yükleyip kullanabilmektedir. Bunu yapmak için ise gerekli tek koşul okul uzantılı bir mail adresidir.

 

Microsoft Öğrenci İndiriminden Nasıl Faydalanabilirim?

 

Öğrenciler Microsoft öğrenci indiriminden faydalanmak için Microsoft web sitesinden bilgi alabilmektedir.

 

29 Nisan 2021 Süresiz