Moi Socks’da %15 Öğrenci İndirimiMoi Socks’da %15 Öğrenci İndirimi

Moi Socks’da %15 Öğrenci İndirimi

Moi Socks Nedir?

 

Moi Socks, 2020 yılında üniversiteli iki gencin yaşadıkları yoğun temponun herkes için ortak bir sorun olduğunu fark etmesiyle, çözüm olarak herkesin rahat etmesini hedefledikleri bir çorap markası olarak faaliyetlerine başlamıştır. Günlük hayatta insanların yoğun tempoda enerjilerini  yükseltecek kreatif ve heyecan verici çorap tasarımları bulunan marka, bunu yaparken aynı zamanda doğaya da zarar vermemektedir.

 

Markanın amacı önce Türkiye’de başlayarak, eğlenceli ve yaratıcı çorap tasarımları ile insanların yüzünde gerçek bir tebessüm oluşturmak ve bu mutluluğu sevdikleri ile paylaşmalarını sağlamaktır. 

 

Ayrıca, insanların ayaklarını organik pamuk ile rahatlatarak konforlu, çevre dostu, kaliteli ve keyifli bir deneyim yaşatan markanın sıradaki hedefi ise bu eşsiz deneyimi dünyaya yaymak ve dünya çapında satış yapmaktır.

 

Moi Socks Öğrenci İndirimi

 

Moi Socks, öğrencilerin rengarenk çoraplara daha kolay şekilde erişmesi için öğrenci indirimi imkanı sunmaktadır. Bu indirim Öğrenci Baksana platformu üyesi öğrencilere yöneliktir ve tutarı %15 indirimdir.

 

Moi Socks Öğrenci İndiriminden Nasıl Faydalanabilirim?

 

Öğrenci Baksana platformuna üye öğrenciler, kendi hesapları üzerinden tanımlı indirim kuponunu kullanabilirler.

 

29 Nisan 2021 9 Mart 2022