Onadeger.com'da 30 TL Öğrenci İndirimiOnadeger.com'da 30 TL Öğrenci İndirimi

Onadeger.com'da 30 TL Öğrenci İndirimi

“Sevdiğiniz kişiye 'Ona Değer' bir hediye vermek büyük bir mutluluktur!” mottosuyla hareket eden ‘Ona Değer’ markasından Öğrenci Baksana’lı öğrencilere çok güzel bir haber var.

 

Misyonu, hediyenizin en özel ve güzel anlarınıza eşlik etmesi olan Ona Değer, birçok çeşit hediye barındırıyor. Peki ya nedir Ona Değer?

 

Hepimiz bu zamana kadar birçok hediye almışızdır fakat Ona Değer ekibi bu yola çıkarken amacı hediyeyi veren kişiye, hediyeyi alanla aynı muhteşem deneyimi yaşatmaktır. Hediye kutularınız sizler için tasarlanırken kaliteli, el yapımı ve uzun süreli kullanıma uygun efektif ürünler seçmek için Ona Değer ekibi en iyilerini bir araya getirmeye çalışır.

 

İsterseniz gelin, Ona Değer ile ilgili sıkça merak edilen sorulara göz atalım.

 

Hediye kutularının içindeki ürünler kırılır mı veya kutu zarar görür mü?

 

Hayır, Hediye kutuları ekstra 2 farklı paketleme ürünü ile kaplanıp kargo firmasına teslim edilmektedir, dolayısıyla kutunun direk zarar görmesi mümkün değildir. İçerisindeki ürünler özel tırtıklı kâğıt içerisinde özenle oturtulmakta ve kıpırdamaması sağlanmaktadır. Ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 

Hediye kutuma not ekleyebilir miyiz?

 

Elbette! Seçtiğiniz hediyeyi sepetinize eklerken kişisel notunuzu yazabilirsiniz. Hediyenizi gönderirken kutunun içine el yazısı ile yazılan not kartını ekleniyor.

 

Siparişini verdiğimiz hediye kutusunu ileriki bir tarihte ulaşmasını sağlayabilir miyiz?

 

Tabii ki. Siparişinizi verirken Not bölümüne siparişinizin ne zaman alıcıya ulaşmasını istiyorsanız yazabilirsiniz.

 

Hediye kutularının içeriklerinde değişiklikler yapabilir miyiz?

 

Hediye kutularının içerikleri konseptlerine uygun hazırlandığından kutu içeriklerinde değişiklik yapılamamaktadır.

 

​​​Türkiye’nin her yerinden internet sitesi üzerinden sipariş verilebilir mi?

 

Türkiye sınırları içinde yer alan tüm illerden sipariş verebilirsiniz.

 

Sipariş adresine ürünle beraber fiyat bilgisi gitsin istemiyorsak ne yapmalıyız?

 

Ona Değer markasının görevi hediye göndermek olduğu için zaten böyle bir şey söz konusu değildir. Firma, e-fatura mükellefi olup fatura sizin e-mail adresinize gelmekte, hediye gönderdiğiniz kişiye ürünler üzerinde ya da ayrıca herhangi bir fiyat bilgisi ve/veya fatura hiçbir şekilde iletilmemektedir.

 

​​​​​Kargom nerede? Siparişimi takip edebiliyor muyum?

 

Siparişiniz gün içerisinde kargoya teslim edildikten sonra kargo takip numaranız aynı gün akşam saatlerinde, belirttiğiniz e-mail adresinize iletilecektir. Sonrasında kargo markanızın sipariş takip ekranından kargonuzu takip edebilirsiniz.

 

​​​​​

Ayrıca eğer kendi kutunuzu tasarlamak isterseniz info@onadeger.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

 

Onadegercom’dan, Öğrenci Baksana öğrencilerine özel 30 TL indirim var! Haydi sen de sana özel indirim kuponunu kullanarak kendini, sevdiklerini mutlu edebilirsin!

8 Haziran 2022 Süresiz