Özelbeslenme.com'dan %20 Öğrenci İndirimiÖzelbeslenme.com'dan %20 Öğrenci İndirimi

Özelbeslenme.com'dan %20 Öğrenci İndirimi

Türkiye'de ilk kez glutensiz ürünlerin ithalatını gerçekleştiren “www.ozelbeslenme.com” önde gelen markaları bir araya getirmektedir. 

Tüm çölyak hastalarına, glutensiz, vegan ve düşük proteinli beslenen kişilere, organik beslenenlere, anne ve bebeklere, sporculara uygun ürün tedariği sağlamaktadır. Ayrıca, herkesin kullanabileceği gıda takviyeleri ve vitaminleri güvenli olarak sunmaktadır. Sitede yer alan tüm markaların ürünleri, kendi üreticilerinden veya anlaşmalı yetkili distribütörlerden temin edilmektedir. Sitede yer alan tüm ürünler orijinaldir.

Özel Beslenme’nin hedefi; Türkiye’nin özel beslenme alanındaki çeşitliliğini artırmak, hem nitelikli hem de lezzetli gıdaları herkesin ulaşabileceği fiyatlarla buluşturmak; takviye edici gıdaları ise  kolaylıkla de güvenle ulaşmasını sağlamaktır.

Balviten, Bjorg, Biocard Çölyak Testi ve Skip Bulk gibi markalarının Türkiye distribütörü olan "Özel Beslenme"; Polonya, Hollanda, Belçika, Almanya, Danimarka, İsveç, Sri Lanka ve daha birçok ülkeden ürün de ithal etmektedir.

İndirim kodunu Siteye girip seçtiğiniz ürünleri sepetinize attıktan sonra, Mobil, uygulama veya bilgisayarınızda ödeme noktasından yapabilirsiniz.

Alışveriş yaptıkça da puan kazanabiliyorsunuz, bu puanları kullanmak için siteye giriş yapın ve sol alt köşedeki “Özel Üyelik” butonuna tıklayın. Kullanmak istediğiniz ödülü seçin. Daha sonrasında kazandığınız puanları 20 TL, 50 TL, %10 indirim ya da ücretsiz kargo seçeneği gibi farklı şekillerde kullanabilirsiniz.

24 Temmuz 2023 Süresiz