Palmira Rezidans Kız Öğrenci Yurdu İndirimiPalmira Rezidans Kız Öğrenci Yurdu İndirimi

Palmira Rezidans Kız Öğrenci Yurdu İndirimi

İndirimden Nasıl Faydalanırım ? 
 

0545 212 1331 numarasını arayıp Öğrenci Baksana üyesi olduğunu ve yurt indirimini kullanmak istediğini belirtebilirsin.

 

Yurt Hakkında

İzmir Buca Özel Palmira Rezidans Kız Öğrenci Yurdu Olarak, yıllarca güven ve huzurun hakim olduğu yurt anlayışımızla geleceğin nesillerine hizmet etmekten gurur duymaktayız. Yaşam kalitesini en üst düzeylere taşıyabilmek için üstün bir emek sarfetmekteyiz. İzmir Buca'da hizmet veren yurdumuzu tercih eden öğrencilerimizle güzel bir aile ortamı yaratmış bulunuyoruz. Buradaki yaşam alanlarını onların ihtiyaçlarına göre düzenlemekteyiz. Bu yüzden İzmir'in en çok tercih edilen yurtları içerisinde bulunmaktayız. Veliler gönül rahatlığı içinde çocuklarını bize teslim ederek evlerine huzurla dönüyorlar. Buca'da Kız Öğrenci Yurdu arıyorsanız Palmira Rezidans tam size göre . Yurdumuz lokasyonu dolayısı ile merkezi bir konumdadır. Yurdumuzdan Dokuz Eylül Üniversitesi Tınaztepe Kampüsüne yürüyerek 25 dakikada ulaşabilirsiniz.

 

Palmira Rezidans Kız Öğrenci Yurdu’ndan Öğrenci Baksana’lı öğrencilere çok güzel bir haber var!

Öğrenci Baksana sayesinde Palmira Rezidans Kız Öğrenci Yurdu’nda 1000 TL değerindeki indirim kuponunu kullanarak temiz, güvenli ve konforlu bir yurda sahip olabilirsin!

0545 212 1331 numarasını arayıp Öğrenci Baksana üyesi olduğunu ve yurt indirimini kullanmak istediğini belirtmeyi unutma!

7 Eylül 2022 Süresiz