200₺ Üzeri Alışverişlerde 40₺ Öğrenci İndirimi200₺ Üzeri Alışverişlerde 40₺ Öğrenci İndirimi

200₺ Üzeri Alışverişlerde 40₺ Öğrenci İndirimi

Petlebi artık Öğrenci Baksana’da! petlebi.com olarak 2014'ten beri evcil dostlarınızın tüm ihtiyaçlarını karşılamak bizim en keyifli görevimiz!

Kedi, köpek ve kuş kategorilerinde 1000'lerce orjinal ve kaliteli ürün, özenle paketlenmiş sağlam kolilerle kapınıza kadar teslim ediliyor.

Deneyimli müşteri hizmetleri ekibimizle siparişlerinizle ilgili konularda yardımcı olurken, patili dostlarımızın ihtiyaçlarına da en doğru şekilde destek oluyoruz.

Ayrıca web sitemiz üzerinden yayınlanan sahiplendirme ilanlarıyla sahipsiz canların sıcak yuvalarını bulmalarına aracılık ediyor, soru&cevap bölümümüzde hayvanseverlerin birbirleriyle bilgi ve tecrübelerini paylaşmaları için keyifli bir ortam yaratıyoruz.

Sosyal sorumluluk projemiz kapsamında ise müşterilerimiz sayesinde sokaktaki patili dostlarımıza her ay ortalama 1 ton mama bağışı yapıyoruz.

 

Kampanya ve Koşullar

Kampanya kapsamında Öğrenci Baksana üyelerine özel petlebi.com websitesinden yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılmak üzere 40 TL indirim kodu verilecektir.

İndirim kodu, petlebi.com üzerinde ''Sepet'' sayfasında ''İndirim Kodu Kullan'' alanına manuel olarak girilerek uygulanacaktır.

Kampanyanın son kullanım tarihi 31.10.2023 olarak belirlenmiştir.

İndirim kodu tek kullanımlıktır ve kampanya sona erdiğinde geçerliliğini yitirir.

Kampanya süresi boyunca bir müşteri kampanyadan sadece 1 kere yararlanabilir.

İndirim kodları, belirtilen kampanya tarihlerinde kullanılabilir.

 

16 Ağustos 2023 16 Ağustos 2024