Recovered Notebook 30 TL İndirimRecovered Notebook 30 TL İndirim

Recovered Notebook 30 TL İndirim

Recovered Notebook Nedir? 

 

Defterler öğrencilerin okul yaşamında yanlarından ayırmadıkları en temel malzemelerden biridir. Aynı zamanda çevreci defter alternatifleri hem öğrencilere hem de doğaya faydalı olmaktadır. 

 

Recovered Notebook markası el yapımı kumaşlarla kaplanan defterler üreten, doğaya ve çevreye duyarlı bir marka olma hedefiyle yola çıkmıştır. Bu amaç doğrultusunda müşterilere seçtikleri kumaşlardan defterler hazırlayan marka, ek olarak toka, kumaş maske gibi yan ürünler de sunmaktadır. 

 

Defterle tamamiyle el yapımı hazırlanmakta ve özel kumaşlarla kaplanmaktadır. Üretilen maskeler ise çift kat organik pamuk kumaş ile kişiye özel dikilmektedir. Ek olarak sevdiklerinize hediye alternatifi olarak özel hazırlanan hediye kutularına da Recovered Notebook markasından ulaşabilirsiniz.

 

Recovered Notebook  Öğrenci İndirimi

 

Recovered Notebook, öğrencilerin hem okulda kullanmaları adına hem de arkadaşlarına ve yakınlarına güzel bir hediye alternatifi sunmak adına öğrencilere özel bir indirim sağlamaktadır. Bu fırsat 100 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL indirim sağlamaktadır.

 

Recovered Notebook  Öğrenci İndiriminden Nasıl Faydalanabilirim?

 

Öğrenci Baksana platformuna üye öğrenciler, kendi hesapları üzerinden tanımlı indirim kuponunu kullanabilirler.


 

 

30 Nisan 2021 9 Mart 2022