Saf Nutrition %15 Öğrenci İndirimiSaf Nutrition %15 Öğrenci İndirimi

Saf Nutrition %15 Öğrenci İndirimi

Sen de iyiliklerin, mucizelerin, en doğru besinlerin doğadan olduğuna inanıyor musun? Tamamen bitkisel ve organik, besin değeri yüksek gıdaları bizlere sunan Saf Nutrition’da Öğrenci Baksana öğrencilerine özel indirimler var!

Peki nedir Saf Nutrition?

Saf Nutrition,sağlıklı atıştırmalıklar ve kahvaltılıklar, organik ve bitkisel süper gıdaları üreterek bizlerle buluşturuyor.

“Olduğu gibi olan gıdaların bize iyi geleceğini biliyoruz.”

Saf Nutrition ürünlerinde hiçbir şekilde koruyucu,renklendirici gibi kimyasallar kullanılmıyor. “Doğadan bağını koparmadan, olduğu gibi gıdalarla, iyi beslenmek mümkün.”

Saf Nutrition’da ne tür gıdalar var?

Saf; Fındıklı ve yaban Mersinli karabuğday gronalalardan, çok çeşitli ketojenik ürünlere, bitkisel-organik tozlardan protein mixlere kadar birçok seçeneği barındıyor.

Organik ürünlerin normal ürünlerden farkı nedir?

 

Organik şartlarla üretilen gıda maddeleri, organik tarım ile tarım ilacı ve yapay ürün kullanılmadan üretilir ve organik ürünlerin içerisinde organik olmayan ürün bulunmaz, üretimde organik bütünlük bozulmaz.

 

Vegan besleniyorum,gıdalar vegan mı ?

 

Hiçbir üründe hayvansal gıda ya da türevleri kullanılmıyor. İçeriğin tamamı bitkisel gıdalardan oluşuyor.

 

Ketojenik besleniyorum, gıdalar bana uygun mu?

 

Yüksek yağ ve çok düşük karbonhidrat alarak uygulanan ve vücudun ana enerji kaynağı olarak ketonların kullanıldığı beslenme tarzına ketojenik deniyor.

Tahıl ürünleri içmeyen, SAF ketojenik granolalar bu diyeti uygulayan, ya da tahıl tüketimini azaltmak isteyen kişiler için uygun bir seçenek.

 

 

Eğer sen de doğadan gelen, olduğu gibi olan gıdalarla beslenmek istiyorsan, Öğrenci Baksana öğrencilerine özel olan %15 indirim kuponunu al ve Saf’ın sağlıklı atıştırmalıklarıyla buluş!

10 Aralık 2021 30 Aralık 2022