25 TL Öğrenci İndirimi25 TL Öğrenci İndirimi

25 TL Öğrenci İndirimi

Hediyeler sadece özel günlerde verilmek için değil, her günü özel kılmak için var. Sosyopix aracılığıyla oluşturacağın hediyeler ister sevdiğin insanlara ister kendine olsun; “iyi ki” dedirtmek için tasarlanıyor, el işçiliği ile hazırlanıyor ve sana ulaştırılıyor. 

Seçtiğin fotoğraflarla sana özel hazırlanmış farklı temalarda ürünler yapıp aynı gün teslimat ile sana ve sevdiklerine ulaştırılıyor. Ürünleri arasında; konsept hediye kutularından dekorasyon ürünlerine, modadan aksesuarlara kadar birçok kategoride iyi ki dedirten hediyeleri yer alıyor.

Fotoğraf baskı ürünleri ile faaliyetlerine başlayan Sosyopix, bugün; fotoğraf baskıları, deri ürünler, hediye kutuları, albümler, kanvas tablolar, magnetler, duvar dekorasyonu kategorilerinde “iyi ki” dedirten kişiselleştirilebilir ürünler hazırlıyor. Aynı zamanda Sosyopix Flowers ile taze mevsim çiçeklerini özel çiçek kutularında; Sosyopix Bakery ile de kendi mutfaklarında hazırlanan brownie ve cookielerini özel tasarım koruyucu kutularda kullanıcılarına sunuyor.

 

Sosyopix’ten Öğrenci Baksana üyelerine çok güzel bir haber var! Öğrenci Baksana'ya özel 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 25 TL indirimin keyfini çıkarabilirsin 😊

 

Merak edebileceğin bazı sorular için seni aşağıya bekliyoruz 😊

Hediye çekimi / İndirim kodumu nereye girmeliyim?

Ödeme sayfasında Hediye Çeki alanına kodunu girerek "Kullan" butonuna tıklaman yeterli.

Kutu içeriğinde fatura/fiyat bilgisi olacak mı?

Sosyopix ürünleri hediye de olabildiği için siparişin içinde fatura gönderilmiyor.

Faturanı siparişinden sonra en kısa süre içerisinde sipariş verdiğin mail adresine paylaşılıyor.

Fotoğrafları albümlere nasıl yerleştiriliyor?

Fotoğraflar sana gönderilen pakette ayrı bir zarf içerisinde bulunuyor. Bu sayede yapışkan bantlar ile istediğin albüm tasarımını kendin yapıyorsun. Bunun yapılmasındaki temel amaç, kullanıcıların kendi zevklerine göre albümlerini tasarlamalarına olanak sağlamak. :)

Kendi hediye kutumu oluşturabilir miyim?

Evet, istediğin kutuyu ve kutu içeriğinde olması gereken ürünleri seçebilir ve sipariş verebilirsin.

28 Mart 2022 Süresiz