Storytel %50 Öğrenci İndirimiStorytel %50 Öğrenci İndirimi

Storytel %50 Öğrenci İndirimi

Storytel Öğrenci İndirimi

Üniversite öğrencileri Storytel’e %50 indirim ile abone olabilmektedir. Storytel Sınırsız Abonelik Planından %50 indirimle yararlanacak olan öğrenciler binlerce sesli kitap ve e-kitabı herhangi bir sınır olmadan kullanmaktadır.

Storytel Öğrenci İndiriminden Nasıl Faydalanabilirim?

Öğrenci olduğunu doğrulamak için SheerID adlı doğrulama hizmeti ile birlikte çalışan Storytel öğrenci indiriminden faydalanmak için kullanıcı adaylarının 18 yaşından büyük olması ve SheerID tarafından akredite edilmiş bir üniversiteye kayıtlı olması gerekmektedir.

Daha sonra öğrenci kimliğin doğrulanan öğrenciler Storytel sınırsız için aylık %50 indirim kazanmakta, diledikleri kitabı istedikleri kadar dinleyip okumaktadırlar.

Storytel Nedir?

Storytel en çok okunan dünyaca ünlü kitaplardan, klasiklere, kişisel gelişimden iş kitaplarına binlerce sesli kitap ve e-kitap İsveç Stockholm merkezli bir uygulamadır. Dünyanın en büyük abonelik bazlı sesli kitap ve e-kitap servislerinden biri olan Storytel, dünya çapında kullanıcılarına 500.000’den fazla kitap sunmaktadır. Özellikle gündelik yaşantının yoğunluğunda kitap okumaya vakit ayıramayanlar için her an yanlarında veya cebinde taşıyıp dinleyebilecekleri bu sesli ve e-kitaplar birçok ünlü ismin sesiyle hayat bulmaktadır.

Kullanıcılara istediği kitabı dilediği yerde ve dilediği zamanda dinleme imkanı sunan Storytel kullanıcıları, indirdikleri sesli kitaplardan ve e-kitaplardan internet bağlantısına ihtiyaç olmadan da çevrimdışı olarak yararlanabilmektedir. Her ay içeriğine farklı ve yeni sesli kitap ve e-kitaplar ekleyen Storytel her geçen gün daha da zenginleşen kütüphanesiyle herkese uygun eserleri kullanıcılarına sunmaktadır. 

Öğrenciler için de oldukça faydalı olabilecek bu uygulama özel fırsatlar içermektedir.

19 Temmuz 2021 Süresiz