15 Tl İndirim - Fil - 20 Nisan 20:3015 Tl İndirim - Fil - 20 Nisan 20:30

15 Tl İndirim - Fil - 20 Nisan 20:30

Tiyatro BeReZe oyunlarında öğrencilere özel biletler 60 TL yerine 45 TL. İndirimli biletten yararlanmak için hemen "Fırsata Git" butonuna tıkla ve Öğrenci Baksana Instagram hesabımıza mesaj göndererek indirimi kap. Unutma indirimli bilet 5 adetle sınırlı.

 

Fil

 

20.04.2022 Pazartesi / 20:30
BeReZe Gösteri Evi / İstanbul

Lülleci Hendek Cd. 20/A Beyoğlu - İstanbul 

 

Yazan & Yöneten Søren Ovesen
Çeviren Erkan Uyanıksoy
Oynayanlar Elif Temuçin & Erkan Uyanıksoy
Sahne Tasarımı Søren Ovesen
Kostüm Karen Rasmussen
Dekor Mads Rasmussen 
Afiş İllüstrasyon İlker Çelen 
Afiş Tasarım Aslı Örge 
Süre 45 dk.
Prömiyer 15 Ekim 2013, Kopenhag 

 

Tiyatro BeReZe'nin Danimarkalı tiyatro ekibi Teatergruppen Batida ile birlikte gerçekleştirdiği "Fil" (The Elephant) biraz fazla büyük hayalleri olan bir sihirbazla, ona biraz fazla aşık olan yardımcısının hüzünlü öyküsüdür. Ha, koca bir filin de hikayemizde hatırı sayılır bir rolü var tabi.

 

Teatergruppen Batida; 1985'den bugüne Brezilya'dan Kamerun'a, Japonya'dan İspanya'ya, Küba'dan Kuzey Kore'ye kadar, yaklaşık 40 farklı ülkede oyunlarını sergileyen; Danimarka'da olduğu kadar dünyada da oldukça tanınan gezici bir tiyatro topluluğu. 2005 yılında Türkiye'de tanışıklığımızın başladığı bu ekiple, yollarımız Danimarka'da, bu kez bir ortak projeyle yeniden kesişti.

 

DALIA:
Bayanlar ve Baylar! Bu; kendisini ‘Dünyanın En Büyük Sihirbazı’ olarak adlandıran bir adamın çok, çok, çok, çok, ama çok acıklı hikayesidir. Kendisiyle ilgili çok, çok, ama çok büyük hayalleri olan bu adam, bir gün ‘büyüklük’ hakkında aslında hiçbir şey bilmediğini fark edecek...

13 Nisan 2022 Süresiz