Ülkü Kız Öğrenci Yurdu İndirimiÜlkü Kız Öğrenci Yurdu İndirimi

Ülkü Kız Öğrenci Yurdu İndirimi

İndirimden Nasıl Faydalanırım ? 
 

Kodu aldıktan sonra 0545 212 1331 numarasını arayıp Öğrenci Baksana üyesi olduğunu ve kodu söyleyip yurt indirimini kullanmak istediğini belirtebilirsin.

 

Yurt Hakkında
 

"Özel Ülkü Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu 1993 yılında Ziraat Yüksek Mühendisi Sayın Ülkü HAYKIR ve Merhum Eşi Yüksek Mimar Sedat Akın HAYKIR tarafından butik kız yurdu olarak projelendirilip faaliyete geçirilmiştir. Sayın Ülkü Haykır 24 yıl devlet hizmetinden sonra, devletten aldığı disiplin ile çocukları ile beraber eğitime destek vermek adına ticaretten öte, ev sıcaklığı ile ailesinden ayrılıp okumak için Ankara'ya gelen kızlarımıza anne şevkati ve özverisi ile hizmet vermiştir. Ne yazık ki, sağlık problemleri nedenlerinden ötürü ,yurdumuzun yönetimini kızı ÇİĞDEM HAYKIR ÇAKIR'a ve tüm ekibine bırakmış olup Sedat Akın HAYKIR'dan ve ÜLKÜ HAYKIR'dan gelen bayrağı daha ileri taşımak konusunda çok titiz davranarak hizmetin devam edeceğine emin olarak emekliye ayrılmıştır.

 

Sayın Ülkü Haykır 29 yıldır ailesinin bir parçası olan tüm kızlarımıza ve ailelerine teşekkür eder, herbirini sevgi ile kucakladığını bildirmemizi istemiştir. Saygı ve sevgilerimle Çiğdem Haykır Çakır İletişim; Adres: Meşrutiyet Mahallesiİ Karanfil Sokak NO:61 KIZILAY / BAKANLIKLAR Cep: 0-532-165 59 10 DuyuruTüm odalarımızın banyosu içerisinde olup suit-oda konseptindedir. 1 kişilik banyosu içerisinde 2 kişilik banyosu içerisinde 3 kişilik banyosu içerisinde 4 kişilik banyosu içerisinde Yemek Hizmetleri: Kahvaltı (Ücretsiz) Öğlen - Çorba Servisi (Ücretsiz) Akşam Yemeği (Ücretsiz) Kurslar Tüm LYS LGS hazırlık kurslarına, KPSS kurslarına Dil kurslarına ALES kurslarına Adli Yargı kurslarına İdari yargı kurslarına Tus kurslarına Dus kurslarına yürüme mesafesindedir. Personel Gece müdüresi bulunmaktadır. Hizmetler Sıcak su 24 saat kesintisiz sağlanmaktadır."

 

Ülkü Kız Öğrenci Yurdu’ndan Öğrenci Baksana’lı öğrencilere çok güzel bir haber var!
 

Öğrenci Baksana sayesinde Ülkü Kız Öğrenci Yurdu’nda 1000 TL değerindeki indirim kuponunu kullanarak temiz, güvenli ve konforlu bir yurda sahip olabilirsin!

Kodu aldıktan sonra 0545 212 1331 numarasını arayıp Öğrenci Baksana üyesi olduğunu ve kodu söyleyip yurt indirimini kullanmak istediğini belirtmeyi unutma!

 

26 Temmuz 2022 Süresiz