Varsapp'te 50Tl Öğrenci İndirimiVarsapp'te 50Tl Öğrenci İndirimi

Varsapp'te 50Tl Öğrenci İndirimi

 

2020 yılının Mayıs ayında alışagelmiş e-ticareti değiştirmek amacıyla 4 kişilik bir ekip tarafından kurulan Varsapp, kullanılmayan eşyaların güvenli bir şekilde kiraya verilebileceği ve ihtiyaç duyulan ürünlerin kiralanabileceği bir platformdur. “Herkesin bir gelir kaynağı elde edebileceği, istediği ürünlere önüne büyük maddi engeller çıkmadan kiralamayla erişip dünyaya faydasının olmasını sağlama” isteğiyle hareket eden Varsapp’ten Öğrenci Baksana’lı öğrencilere çok güzel bir haber var!

 

Neden Varsapp? 

Dünyanın Sürdürülebilirliği: Ürün kiralayarak dünyadaki tüketim çılgınlığını kontrol edebilir, gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmaya yardımcı olabilirsin!

Kolay Erişim: Kiralama bedeli, satın almaya göre daha uygun olduğu için ihtiyacınız olan ürünlere hızlı ve kolay bir şekilde erişebilirsiniz!

Düzenli Ek Gelir: Bir kenarda duran eşyalarınızı kiraya koyarak o ürünlerden ek gelir elde edebilirsiniz.

 

VarsappCommunity imkânı nedir?

Bir girişimi bırakmayacak şeyin topluluğu olduğunu biliyoruz. Bu topluluk startup ekosistemini tanıyor, Varsapp ailesinin içerisinde yer alıp çeşitli ayrıcalıklar ve imkanlara sahip oluyor. Community şu an referansla içeriye kişilerin eklendiği bir yapıya sahip ancak ÖğrenciBaksana üyeleri istekleri doğrultusunda direkt dahil edileceklerdir.

 

Örneğin,ÖğrenciBaksana üyeleri Community’e dahil olduğunda Varsapp’ten indirim kodları, startup ekosistemindeki etkinliklerden ve Varsapp’teki yeniliklerden ilk önce haberdar olma, hediyeler, etkinlikler ve workshoplar gibi tatlı bir dünyanın içerisinde olacaklar.VarsappCommunity’e kayıt olmak için buraya tıklayabilirsiniz. Mailinize iletilecek link dahilinde VarsappCommunity’e giriş sağlayabilirsiniz.

 

Haydi gelin Varsapp hakkında merak edilen sorulara yanıt bulalım!

 

Hangi kategorilerdeki ürünleri kiralayabilirim?

Elektronik, Spor & Outdoor, Müzik Aletleri & Hobi, Ev & Yaşam, Kiralık Kıyafet ve iş birliği yaptığımız şirketlerin ana kategorilerinden ve bu kategorilerin altında bulunan kategorilerinden eşya kiralayabilirsiniz.

 

Kargo süreci nasıl işliyor?

Özel kurye sistemi ile çalışıyoruz. Bu sistemde kiraladığınız ürünler veya kiraya verdiğiniz ürünler özel kurye ile adresten teslim alınmakta ve adrese teslim edilmektedir.

 

Mobil uygulamaları var mı?

Evet! Mobil uygulamamızı Varsapp ismiyle App Store ve Google Play Store'dan indirebilirsiniz.

 

Varsapp sitesinden ürün kiralamak ve ürünü kiraya vermek güvenli mi?

Evet güvenli. Varsapp güvence sistemi ve sigorta seçeneği ile güvenli bir şekilde ürün kiralayabilir ve ürünlerinizi kiraya verebilirsiniz.

 

Varsapp güvence sistemi nedir?

Kiralama sürecinizde herhangi bir sorun yaşarsanız, Varsapp güvence sistemi ile; tamir edilebiliyorsa ürününüzde yaşanan hasar bedeli, tamir edilemiyorsa ürünün ikinci el satış bedeli kiralayan tarafından karşılanır.

Detaylı bilgi için: https://www.varsapp.com/sayfa/guvenli-kiralama-ne-demek sayfasını ziyaret edebilir ve bize iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.

 

Varsapp’ten Öğrenci Baksana’lı öğrencilere çok güzel bir haber var! Varsapp’te Öğrenci Baksana’lı öğrencilere özel 50TL indirim firsatını kaçırmayın!

13 Aralık 2022 12 Şubat 2023