Zahide Hanım Kız Yurdu İndirimiZahide Hanım Kız Yurdu İndirimi

Zahide Hanım Kız Yurdu İndirimi

İndirimden Nasıl Faydalanırım ? 

Kodu aldıktan sonra 0545 212 1331 numarasını arayıp Öğrenci Baksana üyesi olduğunu ve kodu söyleyip yurt indirimini kullanmak istediğini belirtebilirsin.

 

Adres nedir?

 

Kızılay Mahallesi, Necatibey Caddesi, No:55, Çankaya/Ankara

 

Zahide Hanım Kız Öğrenci Yurdu nedir?

 

Zahide Hanım Kız Öğrenci Yurdu kurulduğu andan itibaren Atatürk ilke ve inkılaplarını benimsemiş, 21. Yüzyıla yakışır bir yurt olarak en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Yurt,Millî Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak çalışmakta ve bakanlığın tebliğine göre yönetilmektedir. Zahide Hanım Öğrenci yurtları Ankara Üniversitesinin tek akredite öğrenci yurdudur.

 

“Yurt olarak amacımız sadece konaklama hizmeti sunmak değil, bunun yanı sıra ülkemizin geleceği olan gençlerimizin sosyal gelişmelerine de katkıda bulunmayı hedeflemektedir. Bu hedefe yürürken de yurt yönetiminde profesyonel, tecrübeli ve güler yüzlü bir yönetim kadrosu ile öğrenci ve ailelilerin memnuniyeti sağlanmaya çalışılmaktadır.”

 

Zahide Hanım Kız Öğrenci Yurdu konum itibariyle Üniversitelere ve toplu taşıma araçlarına en yakın noktadadır. Yurt olarak öğrencileri ders stresinden biraz olsun uzaklaştırmak için düzenlenen moral geceleri, tiyatro, sinema etkinlikleri ve gezilerle güçlü dostlukların başlaması ve pekiştirilmesi sağlanmaktadır.

 

“Amacımız farklı ortamlardan gelen kızlarımıza aynı çatı altında ortak duyguları yaşatabilmektir. Zahide Hanım Kız Öğrenci Yurdu öğrencileri ve çalışanları ile büyük bir ailedir.”

 

Zahide Hanım Kız Öğrenci Yurdu’ndan Öğrenci Baksana’lıöğrencilere çok güzel bir haber var!

Öğrenci Baksana sayesinde Zahide Hanım Kız Öğrenci Yurdu’nda 1000 TL değerindeki indirim kuponunu kullanarak temiz, güvenli ve konforlu bir yurda sahip olabilirsin! 

 

20 Temmuz 2022 Süresiz